Aplikacja do sprawnej listy zakupów – Listonic

Read Time:56 Second

Wiele z nas korzysta jeszcze ze starych list zakupów , czyli takich pisanych odręcznie na kartkach. Jednak w dobie smartfonów wydaje się to być absurdem. Listy potrafią się zgubić, a zakreślanie kupipnych rzeczy dlugopisem jest niezwykle niewygodne. Jak ułatwić sobie życie na zakupach? Odpowiedź jest prosta. Aplikacja Listonic.

Co to jest Listonic?

Listonic pozwala szybko i sprawnie tworzyć listy zakupów. Dzięki temu bez problemu kupisz wszystko czego potrzebujesz, niczego nie zapomnisz, a przy okazji zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jednak to nie wszystko, gdyż listonic pozwala dzielić się listami zakupów z dowolną osobą. Wszystko, co potrzebne to aplikacja oraz bycie zalogowanym na ten sam adres email. Dzięki temu lista synchronizuje się i rzeczy dodawane w listonic w jednym telefonie są widoczne też na drugim.

Dodatkowo wyswietla porady kulinarne, które podpowiadają jak sprytnie kupować, przyrządzać i przechowywać produkty.

Dodawanie produktów do listy jest proste.  Możemy dodać te domyślne, bądź utworzyć swoje nazwy. Zmienimy także ilość.  Oczywiście należy pamiętać, że aby aplikacja sie synchronizowała należy być podłączonym do internetu. Zrobioną liste, po wykonaniu zakupów, możemy łatwo usunąć.

Możemy także stworzyć podobną aplikację, ale całkowicie zgodną z Twoimi potrzebami – sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *