Globalna awaria komunikatora Discord – co musisz wiedzieć

Read Time:1 Minute, 17 Second

Za każdym razem, kiedy popularna aplikacja przestaje działać, internet wypełnia się pytaniem: „Co się stało?”. Tym razem ofiarą awarii stał się Discord, szeroko znany i używany komunikator. Chociaż na oficjalnej stronie statusu aplikacji wszystko wydaje się być w porządku, użytkownicy doświadczają całkiem innej rzeczywistości.

Błąd „Sorry, you have been blocked”

Głównym objawem problemu jest błąd, który pojawia się po uruchomieniu aplikacji. Wiadomość „Sorry, you have been blocked” uniemożliwia użytkownikom dostęp do serwerów, czatów czy listy znajomych. Zamiast tych wszystkich funkcji, pojawia się jedynie panel informacyjny z błędem. Wygląda na to, że problem dotyka przede wszystkim użytkowników korzystających z wersji komputerowej Discorda na systemie Windows.

Czy awaria jest globalna?

Na podstawie informacji zebranych z różnych źródeł, w tym z serwisu Twitter, możemy stwierdzić, że problem z Discordem nie jest ograniczony jedynie do Polski. Wiele postów publikowanych przez użytkowników z różnych zakątków świata wskazuje na to, że awaria ma zasięg globalny.

Kiedy problem zostanie rozwiązany?

Chociaż na chwilę obecną trudno jednoznacznie określić, kiedy dokładnie problem zostanie naprawiony, istnieje pewna dobra wiadomość. Wydaje się, że Discord działa poprawnie w wersjach na przeglądarki internetowe oraz smartfony. Może to sugerować, że głównym problemem jest wersja desktopowa na Windows. Oczywiście, team Discorda z pewnością pracuje nad rozwiązaniem problemu, a my możemy jedynie mieć nadzieję, że nastąpi to w najbliższym czasie.

Jak sobie radzić z awarią?

Dopóki problem nie zostanie naprawiony, użytkownicy mogą próbować korzystać z Discorda za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub smartfona. Chociaż może to nie być idealne rozwiązanie dla wszystkich, jest to chwilowy sposób na ominięcie błędu i utrzymanie kontaktu z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *