ClickToPray eRosary, czyli elektroniczny różaniec już dostępny w Acer Store

Read Time:1 Minute, 4 Second

Zaledwie dwa tygodnie wystarczyły, aby nowy gadżet Stolicy Apostolskiej zawitał do polskiej sprzedaży. ClickToPray eRosary to elektroniczny różaniec, którego powstanie zainicjował sam Papież Franciszek. Co więcej, jest już dostępny w Acer Store. Produkt to nie tylko gadżet pomocny przy modlitwie. Może służyć także jako smart opaska monitorująca nasze codzienne aktywności.

ClickToPray eRosary to elektroniczny smart różaniec. Urządzenie wzorowane jest na popularnych opaskach fitnessowych. Z tym że tutaj jego główną częścią jest krzyż skrywający elektronikę, wokół którego znajduje się 10 obsydianowych koralików. Gadżet jest kompatybilny z aplikacją ClickToPray, która wspiera wiernych w modlitwie. Zarówno powstanie eRóżańca, jak i samego smart oprogramowania zostało zainicjowane przez papieża Franciszka.

ClickToPray eRosary to gadżet dla wiernych oraz aktywnych

ClickToPray eRosary może być używany do modlitwy w trzech opcjach działania: standardowej, kontemplacyjnej oraz tematycznej. Dodatkowo, podążając za swoim smart przeznaczeniem, opaska posiada inne fit funkcje. Na przykład liczenie kroków czy ustalanie dziennych celów aktywności fizycznej. Rozpoczęcie modlitwy przy użyciu eRosary jest aktywowane za pomocą wykonania znaku krzyża. Producent różańca zapewnia jego odporność na wodę i pył (IP67), a także 4 dniowy czas działania urządzenia na pełnym ładowaniu. W zestawie znajduje się bezprzewodowa stacja ładowania, która napełni akumulatory naszego urządzenia w zaledwie 2,5 godziny.
Cena i dostępność
ClickToPray eRosary jest dostępny w internetowym sklepie Acer Store w cenie 449 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *