Lidlomix 300 złotych taniej. Promocja ograniczona czasowo

Read Time:1 Minute, 9 Second

Lidlomix to odwieczny konkurent znanego i lubianego Thermomixa. Propozycja marki Silvercrest jest opcją znacznie przystępniejszą dla klienta, chociażby z uwagi na cenę urządzenia. Tym bardziej, że niebawem rusza niezła promocja, w której Monsieur Cuisine będzie można kupić za kilkaset złotych mniej.

Silvercrest Monsieur Cuisine 300 złotych taniej

Silvercrest Monsieur Cuisine znany inaczej jako Lidlomix jest urządzeniem niezwykle przydatnym w kuchni. Posiada sporą mnogość funkcji oraz zadań, które może wykonać. To nic innego jak wielofunkcyjny robot kuchenny, który sprawi, że nawet osoba nieuzdolniona kulinarnie jest w stanie przygotować coś pysznego.

Lidlomix kosztuje zdecydowanie mniej niż Thermomix znanej firmy Vorwerk. Tam musimy zapłacić około 6000 złotych. Odpowiednik oferowany przez Lidla kosztuje 2-krotnie niżej, natomiast nadchodząca promocja sprawi, że będzie on w jeszcze korzystniejszej cenie. Nowy model Lidlomixa ma cenę regularną 2500 złotych. Już od czwartku 16.03 do soboty 18.03 sprzęt będzie można kupić za 2199 złotych.

Idealny czas na promocję przedświąteczną

Pamiętajmy, że Święta Wielkanocne już są tuż tuż. Dlatego też warto pomyśleć o prezencie lub też podarować wsparcie dla naszych najbliższych w postaci urządzenia wielofunkcyjnego. Tym bardziej, że cena jest naprawdę przekonująca. Silvercrest Monsieur Cuisine oferowany jest w wersji z 8-calowym wyświetlaczem, poprzez którego mamy dostęp do przepisów. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest kompatybilna z Asystentem Google. Może być sterowany przy pomocy komend głosowych.

Silvercrest Monsieur Cuisine Smart ma jeszcze więcej mocy, porównując do starszego modelu oferowanego przez Lidl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *