Siostra pozwała Księżną Meghan. Ta stanie przed sądem

Read Time:1 Minute, 12 Second

Meghan Markle ma zapłacić 75 tysięcy dolarów swojej przyrodniej siostrze. Samantha Markle złożyła pozew o zniesławienie przeciwko Meghan.

Siostra pozwała Księżną Meghan

Jak twierdzi — opiera się to na „ewidentnie fałszywych i złośliwych wypowiedziach” składanych przez żonę księcia Harry’ego „do publicznej wiadomości na całym świecie”. Decyzję o odrzuceniu zeznań książęcej pary podjęła sędzia Charlene Honeywell. Oznacza to, że Sussexowie będą musieli stawić się w amerykańskim sądzie.

Sprawa dotyczy wywiadu Harry’ego i Meghan z marca 2021 roku ze słynną amerykańską osobowością telewizyjną Oprah Winfrey. Podczas tej rozmowy Meghan stwierdziła między innymi, że ledwie zna Samanthę. Dodała również, że jej przyrodnia siostra wróciła do używania imienia Markle dopiero po ujawnieniu związku Meghan z Harrym.

Samantha Markle zarzuca swojej królewskiej siostrze, że wypowiedziała te słowa „przed około 50 milionami ludzi w 17 krajach”, szkodząc jej wizerunkowi i upokarzając ją „na oczach całego świata”. Pozew oskarża również amerykańską żonę księcia Harry’ego Samantę oraz kampanię mającą na celu zniesławienie i zniszczenie reputacji i wiarygodności jej – oraz ojca Meghan – Thomasa Markle.

Według portalu etonline.com, „zła krew” Samanthy i Meghan wyszła na jaw co najmniej pięć lat temu. Samantha, była dziennikarka radiowa, zaczęła często mówić o swojej przyrodniej siostrze, gdy świat dowiedział się o związku Meghan z księciem Harrym. Księżna Sussex zasugerowała, że ​​Samantha chce wykorzystać moment popularności Meghan i zarobić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *