TOP10 najlepsze filmy Netflix

TOP10 najlepsze filmy Netflix (luty 2023)

Read Time:2 Minute, 42 Second

TOP10 najlepsze filmy Netflix. Co oglądać na Netfliksie? Sprawdzamy specjalnie dla Was, co warto zobaczyć jeszcze w tym miesiącu. Jakie pojawiły się nowości w platformie, a czego już nie znajdziemy.

Premiery Netflix — co warto oglądać

Jakie tytuły utrzymały pozycję na Netflix i co warto obejrzeć? Zobacz TOP10 najlepszych filmów na Netflix idealnych na niedzielny wieczór.

1. Przybłędy


The Strays
2023, 1 godz. 40 min.

Bohaterka filmu prowadząca na pozór spokojne życie w małym miasteczku jest świadkiem dwóch nieznajomych pojawiających się w okolicy. Wszystko zmienia się, od kiedy ich zobaczyła.

2. Mamy tu ducha – nowość


We Have a Ghost
2023, 2 godz. 7 min.

Spokojna rodzina odkrywa nagle, że dom, w którym zamieszkali jest nawiedzany przez ducha o mrocznej przeszłości. Szybko stają się sensacją lokalnej społeczności. Do tego zaczynają się nią interesować agencji z podejrzanej agencji.

3. Miłość do kwadratu jeszcze raz


2023
1 godz. 40 min.

Bohaterowie z pierwszej części powracają w kolejnej wersji komedii romantycznej. Druga część trafiła na Netflix, tak jak i pierwsza, przed Walentynkami. Czy za dwa lata nakręcona zostanie kolejna część? W najnowszej części Monika podejmie nową pracę, która może zakłócić relacje ze Stefanem.

4. U ciebie czy u mnie?


Your Place or Mine
2023, 1 godz. 49 min.

Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) to najlepsi przyjaciele z młodych lat. Ona mieszka z synem w LA, a on samotnie w Nowym Jorku. Pewnego razu zamieniają się na tydzień domami. Przez te 7 dni wiele zmieni się w ich życiu. Żadne z nich nie spodziewało się, że aż tyle.

5. Zapach kobiety


Scent of a Woman
1992, 2 godz. 37 min.

Kultowy film z lat 90. Z Alem Pacino w roli głównej zagościł w naszym zestawieniu top10 Netflix. Gra on tam niewidomego nauczyciela Franka Slade, który wprowadza w tajniki życia niedoświadczonego studenta.

6. Zgubiony telefon


Seumateuponeul tteoreotteuryeosseul ppuninde
2023, 1 godz. 57 min.

Thriller z Korei Południowej to nowość na liście luty 2023 roku. Pewną kobietę dosięga pech. Jej zgubiony telefon odnajduje mężczyzna, który niespodziewanie zaczyna ją prześladować. Niestety wie o niej niemal wszystko, za sprawą telefonu.

7. Miłość do kwadratu


2021, 1 godz. 42 min.

Polska komedia romantyczna, której premiera odbyłą się w 2021 roku przed Walentynkami. Któregoś dnia wpadają na siebie dziennikarz kobieciarz oraz modelka, prowadząca potajemnie podwójne życie. Czy ich znajomość to początek czegoś większego? Film powrócił do zestawienia, bo w lutym 2023 roku pojawiła się na Netfliksie od razu druga część hitu sprzed dwóch lat.

8. Mission Impossible: Fallout


2018, 2 godz. 27 min.

Tom Cruise i Henry Cavill wzięli udział w kolejnej niemożliwej do wykonania misji. Teraz groźniejsi od Syndykatu (z poprzedniej części filmu) terroryści znani jako Apostołowie, uzbrojeni w bomby atomowe o sile większej niż wszystkie bomby użyte podczas II Wojny Światowej zagrażają spokojowi. Tylko Ethan Hunt z ekipą może powstrzymać zagrożenie.

9. Jurassic World


2015
2 godz. 4 min.

W Parku Jurajskiego na Isla Nublar trwają pracę nad mutacjami genetycznymi dinozaurów. Z niewiadomych przyczyn powstała hybryda wymyka się spod kontroli i zaczyna polować na ludzi.

10. S.W.A.T.: Miasto w ogniu


S.W.A.T.: Firefight
2011, 1 godz. 25 min.

Oddział specjalny S.W.A.T. kolejny raz w akcji. W najnowszym filmie akcji doświadczony agent Cutler podpada jednemu z przestępców. Ten ostatni poprzysięga krwawą zemstę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *