Toy Story 5, Kraina Lodu 3 i Zootopia potwierdzone!

Read Time:1 Minute, 36 Second

Kolejny film animowany został już potwierdzony. Toy Story 5 będzie jedną z następnych produkcji Disney’a. Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, ujawnił datę premiery oczekiwanego piątego odcinka popularnej serii Pixar podczas rozmowy o wynikach firmy za pierwszy kwartał.

Toy Story 5, Kraina Lodu 3 i Zootopia potwierdzone

„Dzisiaj z przyjemnością ogłaszam, że w naszych studiach animacji trwają prace nad kontynuacjami niektórych z naszych najpopularniejszych franczyz, Toy Story, Frozen i Zootopia” – powiedział Iger podczas rozmowy o zarobkach.

Dodał: „Wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat tych produkcji, ale jest to doskonały przykład tego, jak opieramy się na naszych niezrównanych markach i franczyzach”.

Gwiazda „Toy Story”, Tim Allen, który podkłada głos pod Buzza Astrala w serii filmów, potwierdził, że ponownie wcieli się w swoją rolę w piątym filmie, i wydaje się, że Woody (Tom Hanks) również powróci.

Napisał na Twitterze: „Do zobaczenia wkrótce Woody, jesteś smutnym, dziwnym małym człowiekiem i masz moją litość. I ruszamy na numer 5! Do nieskończoności i dalej!”

Kto jeszcze wraca do sequeli Disneya?

Kristen Bell – która użyczyła głosu Annie w „Krainie lodu” i „Krainie lodu II” – wcześniej przyznała, że ​​byłaby gotowa na powrót w trzecim filmie z serii.

Przemawiając w czerwcu, zażartowała: „Chciałabym oficjalnie ogłosić, z zerowym autorytetem,„ Krainę lodu 3 ”.

Proszę pamiętać, że powiedziałem„ zero autorytetu ”, ponieważ nie mogę [faktycznie tego ogłosić]. Nie mogę tego zrobić – nie ja tu rządzę. Ale może coś się dzieje i może coś się dzieje, być może. Zachowam to w tajemnicy. Ale wiem, że Idina [Menzel] niedawno powiedziała, że ​​to zrobi, i czuję, że jeśli wszyscy jesteśmy w tym, na co czekamy?

Każda z poprzednich pozycji w tych seriach odniosła duży sukces zarówno komercyjny, jak i krytyczny, przy czym Toy Story 4 zarobił ponad 1,07 miliarda dolarów w kasie na całym świecie i był nominowany do dwóch Oscarów w 2020 roku za najlepszą oryginalną piosenkę „I Can’t” Let You Throw Yourself Away” Randy’ego Newmana i zdobył nagrodę dla najlepszego filmu animowanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *